Przeszczep włosów

Sprawdzona i nowoczesna metoda przeszczepu włosów FUE

W naszej klinice, dzięki wykwalifikowanej kadrze lekarskiej oraz nowoczesnej aparaturze, jesteśmy w stanie zagwarantować skuteczne i bezpieczne leczenie. Właściwie przeprowadzony zabieg przeszczepu włosów pozwala na uzyskanie naturalnego efektu oraz nie naraża pacjenta na jakiekolwiek powikłania. Aby zwiększyć bezpieczeństwo pacjenta, przed zabiegiem przeszczepu włosów przeprowadzamy konsultacje oraz w razie konieczności zlecamy dodatkowe badania. Stosujemy nowoczesną i sprawdzoną metodę przeszczepu włosów FUE. Po zabiegu przekazujemy pacjentowi szczegółowe instrukcje dotyczące rekonwalescencji. Wszystko to po to, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo i uzyskać jak najlepsze efekty zabiegu.

Umów konsultację

Poznaj zabieg FUE

1

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem, wykluczamy przeciwwskazania i wspólnie omawiamy oczekiwane efekty. Lekarz sprawdza stan skóry głowy i określa na jakim etapie występuje problem łysienia. W razie konieczności zleca wykonanie niezbędnych badań.

2

Pobranie mieszków włosowych

W miejscu pobrania mieszków zostają zgolone włosy. Lekarz podaje znieczulenie miejscowe, a następnie pobiera pojedyncze mieszki włosowe do przeszczepu z okolic potylicy. Zabieg odbywa się bez użycia skalpela.

3

Przygotowanie mieszków

Pobrane do przeszczepu włosy są analizowane pod kątem przydatności do przeszczepu. Włosy uszkodzone, suche lub przecięte zostają odrzucone i nie zostają wliczane do ogólnej liczby przeszczepów

4

Przeszczep włosów

Lekarz aplikuje specjalną maść, która przyspiesza proces gojenia się skóry. Skóra głowy goi się przez ok. 14 dni. W tym czasie należy ograniczyć pracę fizyczną, nie należy korzystać z sauny oraz basenu. Przez okres 20 dni od zabiegu powinno się zrezygnować z wyczynowego uprawiania sportu, czy chodzenia na siłownię.

Zobacz efekty przed i po

2200 graftów
2200 graftów
2200 graftów

Obsługa Concierge VIP

Zarezerwuj wizytę VIP Concierge, a my wyjątkowo starannie zadbamy o Twoją prywatność i bezpieczeństwo wizerunkowe.