Poznaj nas bliżej

Chirurg-Transplantolog.

W Sharley Hair Clinic jestem gwarantem bezpieczeństwa i pewności, że uzyskane rezultaty będą naturalne i satysfakcjonujące. Posiadam stopień naukowy doktora nauk medycznych (MD, PhD) oraz jestem partnerem Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Odtwórczej Włosów – ISHRS oraz członkiem europejskiego stowarzyszenia FUE Europe oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. Swoje doświadczenie zdobywałem w klinice światowej sławy chirurga dr Akaki Tsilosani, uzyskując certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii odtwórczej włosów za granicą.
Decydując się na zabieg w Sharley Hair Clinic, masz pewność, że efekty przeszczepu włosów będą naturalne a zabieg przebiegnie w komfortowej atmosferze.
Dr n. med.
Michał Paczkowski

Odpowiadam za efekty i bezpieczeństwo

W zakres przeprowadzanych przeze mnie zabiegów wchodzą zabiegi przeszczepów włosów metodą FUE, FUT i BHT. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w chirurgii oraz transplantologii wykonuję również trudne zabiegi rekonstrukcyjne, w zakresie przeszczepów włosów w okolicach blizn po wypadkach, oparzeniach, pogryzieniach przez zwierzęta, zarówno u dzieci jak i osób dorosłych. Wykonuję również zabiegi lecznicze w przypadku wypadania włosów, związane z  pozyskiwaniem komórek macierzystych z krwi obwodowej i tłuszczu.

Moje pełne zaangażowanie w pracę, empatię oraz podejście do pacjenta i jego problemu, możesz ocenić sam podczas konsultacji na którą Cię zapraszam.

 

 

dr Michał Paczkowski,

Zobacz efekty mojej pracy

Zakola Przeszczep włosów Warszawa Hair Clinic Sharley
1800 graftów
Przeszczep włosów Warszawa Hair Clinic Sharley
2100 graftów
Zakola Przeszczep włosów Warszawa Hair Clinic Sharley
1800 graftów
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestem dumny, że współpracuję z tak wybitnym zespołem specjalistów

Lider Zespołu Przeszczepów

Odpowiadam za zespół przeszczepowy, który pod kontrolą dr Michała Paczkowskiego wykonuje najbardziej skomplikowane zabiegi chirurgii odtwórczej włosów. Dbam aby wiedzę na temat anatomii i fizjologii włosów oraz procesów, jakie zachodzą podczas przeszczepiania przekazywać pacjentom w prosty i zrozumiały sposób.   Najważniejsze są dla mnie procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Sharley Hair Clinic oraz zadowolenie pacjentów i ich bliskich.

Pielęgniarka
Weronika Gajowa

Specjalizacja:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trycholog do zadań specjalnych.

Trycholog to specjalista, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem problemów skóry głowy i włosów. Jeśli zauważymy u siebie objawy takie jak: nadmierne wypadanie włosów, łysienie, łupież, zmiany na skórze głowy takie jak krostki, zaczerwienienie, nadmierne wydzielanie łoju, czy przesuszenie skóry głowy, to powinniśmy udać się do gabinetu trychologicznego.

Podczas pierwszej wizyty trycholog przeprowadza dokładny wywiad skóry głowy, obejmujący oglądanie skóry, włosów i mieszków włosowych pod mikroskopem. W SHARLEY HAIR CLINIC masz do dyspozycji wybitnego trychologa, szkoleniowca i autora wielu publikacji – Ilonę Gryczkę, który pomoże w pełni zdiagnozować i wyleczyć Twój problem.

Trycholog
Ilona Gryczka

Specjalizacja:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dbam o każdy szczegół i komfort pacjenta

W swojej pracy łączę kompetencje z zakresu wiedzy o przeszczepach włosów z obsługą pacjenta. Nadzoruję kontakt z pacjentem i dbam aby uzyskał wszystkie niezbędne informacje zarówno przed jak i po zabiegu. Swoje doświadczenie zdobywałam w prestiżowych klinikach medycyny estetycznej i transplantologii w Warszawie. Gwarantuję, że dzwoniąc do Sharley Hair Clinic spotkasz się z profesjonalną i sympatyczną obsługą na najwyższym poziomie.

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń
: 784 501 502

Koordynator Obsługi Pacjenta
Patrycja Zaremba

Specjalizacja:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przyjdź i skonsultuj swój problem

Dr n.med. Michał Paczkowski

Zadbamy o Twój komfort i zrozumienie. Oddając w nasze ręce swój wizerunek, masz pewność, że efekty przeszczepu włosów będą naturalne a zabieg przebiegnie w komfortowej atmosferze.

Sprawdź raty

Stosujemy skuteczną metodę przeszczepu z gwarancją zadowalających efektów

Zobacz jak pracujemy

Obsługa Concierge VIP

Zarezerwuj wizytę VIP Concierge, a my wyjątkowo starannie zadbamy o Twoją prywatność i bezpieczeństwo wizerunkowe.